Jak wybrać sprawdzony prezent na dzień mamy

Dzień Matki jest doskonałą okazją do podarowania najbliższej osobie wyjątkowego podarunku. Wśród setek bardzo różnorodnych propozycji na prezent na dzień mamy książki wydają się być uniwersalne. Można dobrać tak ich temat, autora czy oprawę, by trafiały w stu procentach w gusta osoby obdarowywanej. Jakie tytuły są na topie, co warto kupić dla mamy na tę okazję? Sprawdź nasze propozycje.

Miłość, szacunek i pamięć

W sprzedaży można znaleźć wiele książek, często w niewielkim formacie, które są dedykowane na okazję Dnia Matki. Często to pięknie oprawione wiersze, specjalne wydania wyjątkowej prozy. Jednak pamięć można okazać także w sposób szczególny, kupując mamie książkę z tematyki nawiązującej do jej zainteresowań, czy też najnowsze wydanie pozycji ulubionego autora. Nawet prosto wydana książka z osobistą dedykacją będzie odpowiednim, niepowtarzalnym prezentem na dzień mamy.

Prezent na dzień mamy z przymrużeniem oka

Dobry książkowy pomysł na prezent na Dzień Matki to humorystyczne książki, które sprawią, że mama się uśmiechnie. Jeżeli jest ona także miłośniczką romantycznych przygód, książka może łączyć oba te style. “Książki do kochania” są całkiem dobrą propozycją dla pań – matek, które w wirze codziennych obowiązków trochę zapominają o swojej kobiecości. Inne propozycje to:

– książki z bohaterami bajek z dzieciństwa mamy,

– książki ze zbiorem anegdot,

– komedie kryminalne,

– poradniki z przymrużeniem oka.

Warto pamiętać, że prezent na Dzień Matki mogą ofiarować także mężowie swoim żonom, a matkom ich dzieci.

Praktyczne podejście do prezentów na Dzień Matki

Wiele matek lubi praktyczny wymiar prezentów, który wbrew pozorom można także osiągnąć, kupując jako prezent książkę. Wśród tysięcy różnorodnych książek znajdują się bowiem poradniki, encyklopedie, albumy czy nawet książki kucharskie. Mama to miłośniczka majsterkowania, a może artystka tworząca rękodzieło? Wiele dobrych książek może stać się dla niej inspiracją czy praktyczną wskazówką do polepszania warsztatu, zagłębiania się w tajniki swojej pasji. To świetne podejście pokazujące, że książkowy prezent może być wyjątkowo zindywidualizowany.

maj 2022
P W Ś C P S N
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
maj 2022
P W Ś C P S N
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Ostatnie wpisy