Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Program "Akademia Misia Haribo"

 

Program "Akademia Misia Haribo"

Wędrujemy również po świecie z „Misiem Haribo” odkrywając ciekawostki o otaczającej nas rzeczywistości. Odwiedziliśmy już odległe kraje, odwiedziliśmy kosmos a teraz oczekujemy, aż Miś przyjedzie z propozycją nowego odkrycia.

 

Program "Mali odkrywcy wokół nas"

Program "Mali odkrywcy wokół nas"

Celem tego programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci poprzez rozwijanie ich umiejętności krytycznego myślenia, ciekawości poznawczej oraz umiejętności współpracy w grupie.

Program Akademia Aquafresh

PROGRAM AKADEMIA AQUAFRESH

 

W tym roku będziemy próbowali pobić rekord Guinessa w ramach programu „Akademia Aouafresch”, który uczy dzieci konsekwentnego dbania o higienę naszych ząbków. 


Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej

Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej
"CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS"

 

Nasze przedszkolaki współpracują z sanepidem w ramach programu „ Czyste powietrze wokół nas”. Program adresujemy do dzieci i ich rodziców . Założeniem programu jest ochrona dzieci przed szkodliwym wpływem dymu tytoniowego i nie tylko.  Całoroczne działania są uwieńczone happeningiem, w czasie którego manifestujemy szkodliwości oddziaływania różnego rodzaju dymów na nasze życie i zdrowie.

Program regionalny

PROGRAM REGIONALNY

"POZNAJĘ MIEJSCOWOŚCI GMINY WIĄZÓW"

 

Interesującą formą poznania swojej okolicy jest  aktywnie realizowany program „ Poznaję Miejscowości Gminy Wiązów”. Działania zawarte w projekcie wiążą się z wyjazdami dzieci do mniejszych miejscowości należących do Gminy Wiązów. Dzięki temu programowi dzieci poznają historię, najciekawsze zabytki i miejsca związane z naszym mikroregionem.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd