Program "Akademia Misia Haribo"

Wędrujemy również po świecie z „Misiem Haribo” odkrywając ciekawostki o otaczającej nas rzeczywistości. Odwiedziliśmy już odległe kraje, odwiedziliśmy kosmos a teraz oczekujemy, aż Miś przyjedzie z propozycją nowego odkrycia.

Program "Mali odkrywcy wokół nas"

Celem tego programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci poprzez rozwijanie ich umiejętności krytycznego myślenia, ciekawości poznawczej oraz umiejętności współpracy w grupie.

Program Akademia Aquafresh

PROGRAM AKADEMIA AQUAFRESH

W tym roku będziemy próbowali pobić rekord Guinessa w ramach programu „Akademia Aouafresch”, który uczy dzieci konsekwentnego dbania o higienę naszych ząbków.

Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej

"CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS"

Nasze przedszkolaki współpracują z sanepidem w ramach programu „ Czyste powietrze wokół nas”. Program adresujemy do dzieci i ich rodziców . Założeniem programu jest ochrona dzieci przed szkodliwym wpływem dymu tytoniowego i nie tylko.  Całoroczne działania są uwieńczone happeningiem, w czasie którego manifestujemy szkodliwości oddziaływania różnego rodzaju dymów na nasze życie i zdrowie.

Program regionalny

PROGRAM REGIONALNY

"POZNAJĘ MIEJSCOWOŚCI GMINY WIĄZÓW"

Interesującą formą poznania swojej okolicy jest  aktywnie realizowany program „ Poznaję Miejscowości Gminy Wiązów”. Działania zawarte w projekcie wiążą się z wyjazdami dzieci do mniejszych miejscowości należących do Gminy Wiązów. Dzięki temu programowi dzieci poznają historię, najciekawsze zabytki i miejsca związane z naszym mikroregionem.

Our website is protected by DMC Firewall!