Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wycieczka do Wyszonowic

Wsi spokojna, wsi wesoła....

Wakacje za pasem, więc korzystając z ostatnich dni w przedszkolu wyruszyliśmy na wycieczkę do Wyszonowic, a dokładnie do Państwa Anny i Sylwestra Jankowiaków – Rodziców naszej koleżanki z grupy, którzy mieszkają w przepięknym miejscu, a ich pasją są konie, osły, ptaki, ryby….. i wiele by jeszcze wymieniać, ogólnie rzecz ujmując są miłośnikami przyrody. Pani Ania przygotowała dla nas wiele atrakcji, najpierw poznaliśmy imiona koni i osłów, następnie karmiliśmy je suchym chlebem, marchewkami i jabłkami. Mogliśmy podziwiać pięknego łabędzia „Glonka”, który obecnie rezyduje na stawie u Państwa Ani i Sylwestra. Energię uzupełnialiśmy kiełbaską z grilla, pysznymi bułeczkami i ciasteczkami, a nasze pragnienie skutecznie gasiły soczki, woda i chłodny arbuz. Wycieczka była mega udana, bawiliśmy się świetnie.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Ani i Sylwestrowi Jankowiakom za cudownie spędzony czas i mnóstwo przygotowanych atrakcji.

Czytaj więcej: Wycieczka do Wyszonowic

Wycieczka do ZOO we Wrocławiu

Wycieczka do ZOO we Wrocławiu

Dnia 6 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu. Zobaczyliśmy tam wiele ciekawych zwierząt. Głównym celem naszej wyprawy było Afrykarium, w którym podziwialiśmy kolorowe ryby, żółwie, płaszczki, rekiny, krokodyle, a przede wszystkim najmłodszego mieszkańca ZOO czyli urodzonego 21 maj hipopotama nilowego, już wiadomo, że jest to dziewczynka i nazywa się ZUMBA, co ciekawe jej mama ma 21 lat i nazywa się RUMBA. Wycieczka była bardzo udana.

Czytaj więcej: Wycieczka do ZOO we Wrocławiu

Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty

 

Rodzicom naszym nieśmy dziś,
Wdzięczności naszej dług.
Za miłość Waszą i Wasz trud,
Niech wynagrodzi Bóg.

 

Za każdą nam otartą łzę,
Za nieprzespaną noc
Wam wszystkim dziś składamy cześć
Dar serca chcemy nieść.

Te kwiaty w ręku to nasz dar,
W ten uroczysty dzień,
Niech słońce zawsze świeci Wam
A smutki idą w cień.


Mamusiu, Tatusiu dziękujemy za wszystko.

Kochamy Was!!!

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty

Konstytucja 3 Maja

Konstytucja 3 Maja

4 maja udaliśmy się do Zespołu Szkół Publicznych w Wiązowie, aby wspólnie z naszymi starszymi kolegami obchodzić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ RELACJĘ

Pola Nadziei

Pola Nadziei

24 kwietnia to uroczysty finał akcji "Pola Nadziei" w Gminie Wiązów. Wspólnie z grupą Kubusiów i Motylków wystąpiliśmy na scenie śpiewając wiosenne piosenki.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ RELACJĘ

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd