Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Grupa Żabki

GRUPA "ŻABKI"

 

Nasza grupa to "Średniacy". Codzienie spotykamy się w przedszkolu. To wspaniale, że mamy nasze przedszkole, naszą salę, nasze zabawki, książeczki i oczywiście ulubione koleżanki i kolegów. Najbardziej lubimy wycieczki - poznajemy wówczas świat przyrody i wiele ciekawych miejsc. Lubimy także gimnastykę i zabawy plastyczne. Mamy do zrealizowania wiele ciekawych pomysłów.

Witajcie Wakacje

WITAJCIE WAKACJE

 

Dyrktor oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego "Bajkowy Ogród" w Wiązowie serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom za ofiarowaną nam pomoc i życzliwość, życząc jednocześnie udanego wakacyjnego wypoczynku oraz powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Dzień Mamy i Taty Żabki

Dzień Mamy i Taty

Dnia 29 maja wspólnie z rodzicami obchodziliśmy ich święto.  Recytowaliśmy wiersze Jana Brzechwy, śpiewaliśmy piosenki oraz wręczyliśmy rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Następnie wszyscy udaliśmy się na słodki poczęstunek.

Dziękujemy rodzicom za przybycie, życzliwość i ciepłe słowa.

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty Żabki

Zajęcia otwarte - Żabki

ZAJĘCIA OTWARTE

Dnia 20 maja w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte pt. ”Żyj zdrowo i kolorowo”.  Rodzice mieli możliwość zobaczyć jak aktywnie uczestniczymy w zajęciach, a przy tym wspólnie z nami mogli się pobawić. Na koniec  razem ulepiliśmy zdrową żywność z plasteliny.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Czytaj więcej: Zajęcia otwarte - Żabki

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

Wioska Indiańska

Dnia 15 maja odbyła się wycieczka do Wioski Indiańskiej Pocahontas koło Wrocławia. Wyjazd udał  się znakomicie, była piękna, słoneczna pogoda i mieliśmy bardzo dobre humory. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji: zabawy na torze przeszkód, malowanie twarzy, nauka pieśni i tańców indiańskich,  spotkanie z Wodzem w  Wielkim namiocie-TIPI,  gra na  instrumentach (na bębnach), strzelanie z łuku, łowienie rybek i wiele innych. Na koniec wszyscy zjedli pyszne kiełbaski upieczone na ognisku.

Wróciliśmy do przedszkola  późnym popołudniem, zmęczeni, ale zadowoleni z naszej wyprawy.

Czytaj więcej: Wycieczka do Wioski Indiańskiej

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd