Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Grupa Tygryski

Grupa TYGRYSKI

 

"Tygryski" - to My - dzielne przedszkolaczki. Nasza grupa liczy 19 osób - 10 dziewczynek i 9 chłopców w wieku 3 i 4 lata.

W naszym przedszkolu czujemy się wspaniale. Razem tańczymy, śpiewamy i uczymy się nowych wiadomości, poznając świat poprzez ruch, słuch, dotyk, węch i smak.

Uwielbiamy zabawy i przygody. Mamy wiele chęci do nabywania nowych umiejętności. Czas spędzony w przedszkolu z naszą Panią Iwoną Uchrońską - Sioła dostarczy nam wiele ciekawych przeżyć i radości.

Nasza grupa

Witajcie Wakacje

WITAJCIE WAKACJE

 

Dyrktor oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego "Bajkowy Ogród" w Wiązowie serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom za ofiarowaną nam pomoc i życzliwość, życząc jednocześnie udanego wakacyjnego wypoczynku oraz powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny – 21 marca (w tym roku wyjątkowo 20 marca)  był bardzo kolorowy i wesoły w naszym przedszkolu.

Dzieci pomagały przygotować  ekologiczną „Marzannę” – symbol zimy. Oczywiście nie zabrakło wesołego, barwnego korowodu, którym przeszliśmy ulicami naszej wsi by powitać WIOSNĘ. Tego dnia mogliśmy również podziwiać zaćmienie słońca.

Czytaj więcej: Pierwszy Dzień Wiosny

Dzień Kota

DZIEŃ KOTA

 

17.02 w naszym kraju obchodzone jest  święto miauczących czworonogów.  Dzień Kota to okazja, aby przypomnieć o bezdomnych, nieszczęśliwych zwierzętach, które zginą bez naszej pomocy. To ważna nauka nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

 

Podczas zajęć dzieci wysłuchały opowiadania „Jak kotek szukał domu”, przygotowywały opaski na głowę, kolorowały postać kotka. Atrakcją dnia było malowanie twarzy.

Czytaj więcej: Dzień Kota

Urodziny Ksawerego

Urodziny Ksawerego

Trzecie urodziny obchodził Ksawery. Koledzy i koleżanki z grupy po złożeniu życzeń urodzinowych, wręczyli koledze Księgę Urodzinową.

Czytaj więcej: Urodziny Ksawerego

DMC Firewall is a Joomla Security extension!