Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Grupa Skrzaty

SKRZATY

 

To my Skrzaty, jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Przekroczenie progu przedszkola było dla wielu z nas ogromnym przeżyciem. Nasi rodzice, mimo, że już są dorośli, też bardzo przeżywali moment naszego "pójścia" do przedszkola. Uczęszczanie do przedszkola wiąże się z wielkimi zmianami w naszym życiu. Mimo, że to dopiero początki, zdobywamy wiele sprawności i umiejętności.

Czytaj więcej: Grupa Skrzaty

Witajcie Wakacje

WITAJCIE WAKACJE

 

Dyrktor oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego "Bajkowy Ogród" w Wiązowie serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom za ofiarowaną nam pomoc i życzliwość, życząc jednocześnie udanego wakacyjnego wypoczynku oraz powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Wycieczka do ZOO

WYCIECZKA DO ZOO

 

Tuż przed wakacjami „Skrzaty” wybrały się do ZOO w Opolu. Zwiedzając piękny ogród zoologiczny dzieci zapoznały się z wieloma gatunkami zwierząt, które znały ze zdjęć i ilustracji. Dzięki obserwacji z bliska różnych zwierząt, przedszkolaki poznały ich wygląd oraz tryb życia.

 

Podczas pobytu w ogrodzie zoologicznym znaleźliśmy czas na lody….

 

Wycieczka bardzo się dzieciom podobała, wróciły do przedszkola zadowolone i podekscytowane.   

Czytaj więcej: Wycieczka do ZOO

Dzień Mamy i Taty Skrzaty

DZIEŃ MAMY I TATY

Dzieci z najmłodszej grupy „SKRZATÓW”w naszym przedszkolu świętowały Dzień Mamy i Taty. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W tym szczególnym dniu  towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i uwagą, słuchali życzeń, wierszy, piosenek.

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty Skrzaty

Z wizytą w bibliotece

W ŚWIECIE KSIĄŻEK….

Dzieci z grupy Skrzatów odwiedziły Bibliotekę pedagogiczna w Strzelinie.

Pani bibliotekarka przybliżyła najmłodszym czytelnikom zasady i zwyczaje jakie panują w bibliotece. Dzieci utworzyły pociąg, który ruszył w świat biblioteki, zatrzymując się na następujących stacjach: wypożyczalnia dla dorosłych, czytelnia oraz poczekalnia. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w zajęciach praktycznych…..

Czytaj więcej: Z wizytą w bibliotece

DMC Firewall is a Joomla Security extension!