Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Grupa Pszczółki

PSZCZÓŁKI

 

Witamy wszystkich odwiedzających stronę naszej grupy. W tym roku wszyscy skończymy 5 lat i jesteśmy jedną z najstarszych grup w przedszkolu. Od początku września ostro zabieramy się do pracy, gdyż za rok pójdziemy już do szkoły, ale nam nie straszna żadna praca, przecież Pszczółki zawsze są pracowite. W tym roku do naszej grupy uczęszcza 8 dziewczynek i 17 chłopców, więc jak widzicie przeważają "mężczyźni". Naszymi wychowawcami są Pani Anna Godek i Pan Łukasz Stopa. Jeśli chcecie wiedzieć co dzieje się w naszej grupie, to odwiedzajcie często ŧę stronę.

Żegnaj Przedzkole

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE

 

Dyrktor oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego "Bajkowy Ogród" w Wiązowie serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom za ofiarowaną nam pomoc i życzliwość, życząc jednocześnie udanego wakacyjnego wypoczynku oraz powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Dzień Mamy i Taty Pszczółki

DZIEŃ MAMY I TATY

Dnia 10 czerwca obchodziliśmy w naszej grupie "Dzień  Mamy i Taty". Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych kochanych Rodziców montaż słowno muzyczny. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek dla naszych gości. Dziękujemy za przybycie i pyszne ciasta.

Pola Nadzei - finał

POLA NADZIEI

Dnia 19 kwietnia uczetniczyliśmy w finale akcji "Pola nadziei", który odbył się w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Pubilcznej w Wiązowie. W tym właśnie dniu zaprezentowaliśmy montaż słowno - muzyczny o tematyce wiosennej. Dziękujemy naszym rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania i wspierali nas podczas naszego występu.

Czytaj więcej: Pola Nadzei - finał

Lekcja muzyki i Kolejkowo

Lekcja muzyki i Kolejkowo

Dnia 17 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym punktem naszej wyprawy był udział w lekcji muzyki, którą przeprowadzili dla nas policjanci z  Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Podczas lekcji mogliśmy usłyszeć melodie z różnych bajek,  poznaliśmy nazwy i brzmienie różnych instrumentów. Niektórzy z nas mieli niepowtarzalną okazję zagrania marsza wspólnie z orkietsrą. Słowa uznania należą się Grzesiowi, który doskonale utrzymywał rytm grając na krowim dzwonku, za co otrzymał gromkie brawa od członków orkiestry.

Kolejnym punktem naszej wycieczki było odwiedzenie makiety kolei dolnośląskich - "KOLEJKOWO". Największe wrażenie zrobiły na nas pociągi, które poruszały się po torach, jak również  mnóstwo precyzyjnie wykonanych figurek i budowli. 

Czytaj więcej: Lekcja muzyki i Kolejkowo

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd