Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Grupa Kubusie

KUBUSIE

 

Jesteśmy grupą 5-latków, grupą „Kubusie”. W naszej sali jest przytulnie, miło i kolorowo. Uczymy się w grupie samodzielności i współdziałania z koleżankami i kolegami. Mamy wspaniałe kąciki zainteresowań, w których mile spędzamy czas. Najefektywniej uczymy się kiedy dobrze się bawimy i kiedy jesteśmy bardzo zainteresowani. Mamy ciekawe zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, religii i tańca! Czujemy się w przedszkolu jak w domu, bo przedszkole to nasz drugi dom. Mamo, tato, nie martwcie się o nas! W przedszkolu jest nam miło i wesoło!

Żegnaj Przedzkole

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE

 

Dyrktor oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego "Bajkowy Ogród" w Wiązowie serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom za ofiarowaną nam pomoc i życzliwość, życząc jednocześnie udanego wakacyjnego wypoczynku oraz powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Z wizytą w pracowni artystycznej

Jak pracuje artysta - rzeźbiarz?

W jeden z pięknych marcowych dni wybraliśmy się na wycieczkę do Księżyc. To właśnie tam na codzień mieszka i tworzy Pani Elżbieta Wałaszek - nasza lokalna artystka. Pani Ela pokazała nam swój warsztat pracy, mogliśmy podziwiać różnorodne rzeźby oraz samodzielnie spróbować udekorować gliniane miseczki. Nasza wyprawa była bardzo pełna wrażeń artystycznych.

Czytaj więcej: Z wizytą w pracowni artystycznej

Mikołajki 2014

MIKOŁAJKI

Czytaj więcej: Mikołajki 2014

Wyjazd na basen

BASEN

 

Zajęcia na basenie mają na celu oswojenie dzieci z wodą oraz przybliżenie zagrożeń z nią związanych.

 

Pod czujnym okiem instruktora  dzieci uczą się pływać. Dzieci poprzez zajęcia na basenie nabywają nowych doświadczeń, stają się bardziej samodzielne oraz zacieśniają relacje w grupie. Wyjazdy są ciekawą atrakcją i świetną zabawą…

DMC Firewall is a Joomla Security extension!