Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Grupa Kangurki

GRUPA "KANGURKI"

 

Kangurki - to starsza grupa przedszkolaków w Witowicach. Jest w niej aż 10 dziewczynek i tylko 6 chłopców. Zdobywamy wiele umiejętności, a pomaga nam w tym nasza pani Irena Kłos. Razem z nią zadbamy o to, by dużo się u nas działo. Na pewno będzie ciekawie i wesoło.

  

Żegnaj Przedzkole

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE

 

Dyrktor oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego "Bajkowy Ogród" w Wiązowie serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom za ofiarowaną nam pomoc i życzliwość, życząc jednocześnie udanego wakacyjnego wypoczynku oraz powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Dzień Dziecka 2015

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca długo oczekiwany przez nas Dzień Dziecka. Moc atrakcji- dmuchany zamek, zabawy chustą animacyjną , zawody sportowe, malowanie twarzy oraz słodki poczęstunek sprawiły nam dużo radości. Tego dnia nie bylo żadnej smutnej buźki.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka 2015

Urodziny Olka i Ali

URODZINY OLKA I ALI

27 maja święto w naszej grupie ma Olek. Dzisiaj jego siódme urodziny. 28 maja urodziny Ali. Wszystkiego najlepszego i sukcesów w pierwszej klasie.

Czytaj więcej: Urodziny Olka i Ali

Autoliv w przedszkolu

AUTOLIV

18 maja spotkaliśmy się z panią z firmy Autoliv, która uświadamiała nam , jak ważna dla naszego bezpieczeństwa jest jazda w fotelikach z zapiętymi pasami

Czytaj więcej: Autoliv w przedszkolu

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd