Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Grupa Biedronki

GRUPA BIEDRONKI

 

Do grupy Biedronek uczęszczają trzy i czterolatki. Większość z nas pierwszy raz przekroczyła we wrześniu progi przedszkola. Na początku było trochę płaczu przy rozstaniach z rodzicami, ale szybko przekonaliśmy się, że to dobre miejsce do wesołej zabawy z panią i kolegami.

To my na początku roku szkolnego

Czytaj więcej: Grupa Biedronki

Święta tuż, tuż

Święta tuż, tuż

Przedświąteczny czas. Poznajemy tradycję obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, przygotowujemy jasełka, śpiewamy kolędy, pieczemy idekorujemy pierniczki. Zapach piernikowego ciasta jest taki przyjemny. Przed świąteczną przerwą urządziliśmy w grupie wigilijne spotkanie. Łamiąc się opłatkiem złożyliśmy sobie życzenia.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Czytaj więcej: Święta tuż, tuż

Kraina zabaw DZIECINADA

Kraina zabaw DZIECINADA

27 listopada świetnie bawiliśmy się w krainie zabaw DZIECINADA w Strzelinie.

CHCEMY JESZCZE!!!

Czytaj więcej: Kraina zabaw DZIECINADA

Próbny alarm przeciwpożarowyz

Próbny alarm przeciwpożarowy

Po usłyszeniu sygnału alarmu sprawnie wyjściem ewakuacyjnym udaliśmy się na miejsce zbiórki. Usłyszeliśmy sygnały z wozu strażackiego, który wjechał na teren przedszkola. Sprawnie ugaszono "pożar", a później odbyło się spotkanie z Panami Strażakami. Opowiedzieli nam o swojej pracy, pokazali nam sprzęt gaśniczy, wyposażenie wozu strażackiego. Każdy mógł założyć hełm strażacki i przez chwilę poczuć się strażakiem.

Czytaj więcej: Próbny alarm przeciwpożarowyz

Mikołajki 2014

MIKOŁAJKI

Czytaj więcej: Mikołajki 2014

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd