Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zakończenie roku szkolnego

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Podczas tej uroczystości dzieci z młodszych grup przedszkolnych pożegnały wierszem i piosenką swoich starszych kolegów, którzy po wakacjach pójdą do pierwszej klasy. Pani Dyrektor wręczyła wszystkim absolwentom przedszkola okolicznościowe dyplomy. Na koniec starszaki po raz ostatni wystąpiły na przedszkolnej "scenie" śpiewając piosenkę pt. "Pożegnanie przedszkola". 

WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU
I SUKCESÓW W SZKOLE!!!

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

Przegląd artystyczny

PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY 2014

Dnia 24 czerwca 2014r w ramach programu "Mali artyści w naszym przedszkolu" odbył się  "Przegląd artystyczny", podczas którego każda grupa prezentowała przygotowane piosenki, wiersze lub scenki. Wszyscy artyści po swoich występach otrzymywali gromkie brawa. Gościliśmy w tym dniu w naszej placówce grupę dzieci z Przedszkola "Kredka" w Oławie, które również wykonały przygotowane piosenki. Pani Dyrektor wręczyła naszym gościom prezent w podziękowaniu za współpracę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku w dalszym ciągu będziemy kontynuowali nasze aktorskie występy.

Czytaj więcej: Przegląd artystyczny

Pierwsza Pomoc

PIERWSZA POMOC

W naszym przedszkolu uczyliśmy się jak ratować to, co jest dla człowieka najcenniejsze, czyli ŻYCIE.

Przyszła do nas Pani Beata Prorok z uczniami klasy III Szkoły Podstawowej, przyniosła fantomy i pokazała, jak należy udzielać pierwszej pomocy, kiedy ktoś w pobliżu przewróci się i starci przytomność.


 

Czytaj więcej: Pierwsza Pomoc

Piknik Rodzinny

PIKNIK RODZINNY

Dnia 13 czerwca 2014r. odbyła się w naszym przedszkolu rodzinna uroczystość, a mianowicie Piknik Rodzinny i chociaż był to piątek trzynastego to absolutnie nie był to pechowy dzień, a wręcz przeciwnie wszyscy wspaniale się bawili.

Do zabaw i tańców zachęcał wszystkich Teatr Humoru "Igraszka" z Wałbrzycha. Jako pierwsze swoje umiejętności taneczne prezentowały nasze przedszkolaki.


 

Czytaj więcej: Piknik Rodzinny

Dzień Dziecka

DZIEŃ DZIECKA

Dnia 02 czerwca 2014 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka z tej okazji wszystkie dzieci brały aktywny udział w zabawach przygotowanych przez nauczycieli w ogrodzie przedszkolnym, każdy mógł sprawdzić swoje siły w różnych konkurencjach...

SKOKI W WORKACH.....

 

Czytaj więcej: Dzień Dziecka

Our website is protected by DMC Firewall!