Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Piknik - Skrzaty

Piknik w Księżycach

Dnia 16 czerwca 2014r nasza grupa zaraz po śniadaniu pojechała na piknik do miejscowości Księżyce w ramach programu: " Poznajemy miejscowości Gminy Wiązów". Razem wybraliśmy się do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie wysłuchaliśmy legendy o jego powstaniu i zobaczyliśmy jego wnętrze.

Czytaj więcej: Piknik - Skrzaty

Lekcja biblioteczna - Skrzaty

Z wizytą w bibliotece

Dnia 19 maja wybraliśmy się do gminnej biblioteki aby dowiedzieć się jak zostać czytelnikiem. Każdy otrzymał bilet do pociągu bajek po odgadnięciu zagadki, następnie kolorowaliśmy strony do znanych bajek i w taki sposób sami złożyliśmy swoje książki. Było to miłe spotkanie


Czytaj więcej: Lekcja biblioteczna - Skrzaty

Wyjazd do Humanitarium we Wrocławiu - Skrzaty

Wyjazd do Humanitarium we Wrocławiu

Dnia 14 maja 2014r Grupa Skrzatów wraz z grupą Żabek wyjechała do Humanitarium we Wrocławiu. Oglądaliśmy tam interaktywną ekspozycję dotyczącą jednego z ludzkich zmysłów, mianowicie - słuchu. Wystawa nosi tytuł "Play the music". Podczas zajęć mogliśmy się sprawdzić w roli didżeja, dokładnie zbadaliśmy budowę ucha ludzkiego, odwiedziliśmy prawdziwe studio nagrań, prześledziliśmy historię nagrywania piosenek i dowiedzieliśmy się wielu bardzo ciekawych rzeczy. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń.

 

Czytaj więcej: Wyjazd do Humanitarium we Wrocławiu - Skrzaty

Wycieczka do kina - Skrzaty

Wycieczka do kina we Wrocławiu

 

Wraz z grupą Żabek byliśmy w kinie we Wrocławiu na filmie LEGO PRZYGODA  3D - oczywiście oglądanie z popcornem i soczkiem owocowym. Niektóre dzieci były po raz  pierwszy w kinie .  

Tańce - Skrzaty

TAŃCE

 

Co tydzień w piątek, każda grupa ma zajęcia taneczne. Dzieci uczą się podstawowych kroków tanecznych, wyrabiają zwinność, koordynację ruchową, a przede wszystkim rewelacyjnie się bawią! Taniec wyrabia poczucie rytmu oraz swobodę i harmonię ruchów, daje odprężenie i relaksuje. Zajęcia taneczne nie tylko rozwijają umiejętności taneczne, ale również kształtują nawyk zdrowego stylu życia poprzez ruch. Jest to bowiem bardzo atrakcyjna forma spędzania czasu wolnego i bardzo lubiana przez przedszkolaków. Układy taneczne dostosowane są do możliwości dzieci.


 

Our website is protected by DMC Firewall!