Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Kominiarz

Kominiarz w przedszkolu

Powszechnie uważa się, że -  "kiedy widzisz kominiarza, to złap się za guzik, a to przyniesie ci szczęście". Wykorzystując fakt, że w przedszkolu był robiony przegląd kominiarski, zaprosiliśmy o naszej sali Pana kominiarza i zrobiliśmy sobie piękną fotkę, mamy nadzieję, że to również przyniesie nam szczęście.

Thermomix - Motylki

THERMOMIX

Sezon truskawkowy został w pełni wykorzystany. W naszym przedszkolu mamy Thermomix dla dorosłych i dla dzieci. W tym pierwszym robiliśmy lody, a w drugim można mieszać koktajle. Zabawa była PYSZNA. Nawet nasze Tadki - niejadki podchodziły kilka razy po dokładkę.

Czytaj więcej: Thermomix - Motylki

Wycieczka do Zborowic - Motylki

ZBOROWICE

W Zborowicach mamy cztery koleżanki, które chodzą z nami do grupy Motyli. Postanowiliśmy poznać tą uroczą, ustronnie położoną wieś.

Wyruszyliśmy z przedszkola zaraz po śniadaniu i już po 45 minutach byliśmy na miejscu. Powitała nas Pani sołtys Janina Bugryn, a mama Zuzi - pani Magda Krupa i mama Kasi - pani Ala Antes ugościły nas w świetlicy. Były smakowite ciasta, frytki i napoje. A potem zabawy z chustą animacyjną. Następnym przystankiem było obejście domu Zuzi, a tam - po prostu szaleństwo - trampolina, bramka do piłki nożnej, poducha do skakania, rybki w wiaderku i mama kotka z kociętami. Do tego wszystkiego piękny ogród z kwiatami i warzywami. Byliśmy zachwyceni. Pani Magda pozwoliła nam korzystać ze wszystkiego.

Czytaj więcej: Wycieczka do Zborowic - Motylki

Pierwsza Pomoc - Motylki

PIERWSZA POMOC

W naszym przedszkolu uczyliśmy się jak ratować to, co jest dla człowieka najcenniejsze, czyli ŻYCIE.

Przyszła do nas Pani Beata Prorok z uczniami klasy III Szkoły Podstawowej, przyniosła fantomy i pokazała, jak należy udzielać pierwszej pomocy, kiedy ktoś w pobliżu przewróci się i starci przytomność.


 

Czytaj więcej: Pierwsza Pomoc - Motylki

Dzień Mamy i Taty - Motylki

MAMO! TATO!

W dniu Waszego święta,

przyjmijcie te życzenia:

Dużo zdrowia, szczęścia

i wszelkiego powodzenia.

 

Dzień Mamy i Taty to dla nas najważniejsze święto, ponieważ bardzo kochamy naszych rodziców. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich Koncert. Śpiewaliśmy piosenki - każdy z nas śpiewał solo. Recytowaliśmy wiersze, zaprezentowaliśmy kilka tańców.

 

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty - Motylki

Our website is protected by DMC Firewall!