Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Uwaga Rodzice

Pani Dyrektor, Wychowawcy i Psycholog zapraszają na spotkanie, które odbędzie się

 07.09.2017 roku o godzinie 16.30 dla grup ŻABKI, MOTYLE, SKRZATY

oraz

dnia 12.09.2017 roku o godz. 16.30 dla grup BIEDRONKI, PSZCZÓŁKI, KUBUSIE.

Spotkanie w Witowicach odbędzie się 14.09.2017 roku o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Listy dzieci na rok szkolny 2017/18

BIEDRONKI

1.Al-Medhagi Adiba

2.Bełtacz Igor

3.Choina Kuba

4.Dąbrowa Gaja

5.Dąbrowa Olaf

6.Drozd Hubert

7.Drozdowska Kinga

8.Dubaniowska Julia

9.Erdman Gabriela

10.Grobelak Maria

11.Jędrzejczyk Nikola

12.Kłósek Karol

13.Kostrzycka Liliana

14.Kręcisz Inga

15.Król Julia

16.Kurek Kornel

17.Machajska Wiktoria

18.Maziak Adrian

19.Pietraszewska Zofia

20.Placzyńska Wiktoria

21.Rzeszowski Jan

22.Sokołowska Lena

23.Wolf Alan

24.Zgonina Mikołaj

25.Ziernik Wiktor

 

KANGURKI

1.Andrzejak Wojciech

2.Brzyska Zuzanna

3.Gruszecki Fabian

4.Hubert Piotr

5.Kalita Alan

6.Karakuła Ksawery

7.Kłodziński Natan

8.Łagodzińska Natalia

9.Michalewska Kalina

10.Morman Wojciech

11.Opioła Martyna

12.Piecha Michał

13.Plekaniec Wojciech

14.Ptak Maciej

15.Stupeń Laura

16.Sudak Zuzanna

17.Trzynoga Stefan

18. Zbroniec Weronika

 

PSZCZÓŁKI

1. Augustyn Oliwier

 

2.Bacior Amelia

3. Bacior Dominik

 

4.Bartecka Alicja

 

5.Borowski Borys

 

6.Budny Szymon

 

7.Cieślak Tymoteusz

 

8.Hrazdil Amelia

 

9. Kasowska Aleksandra

10. Komorowska Zuzanna

11. Kubiak Lena

 

12.Marzec Maria

13. Nyga Mateusz

14. Oleszczuk Amelia

15. Ostrowski Wojciech

16. Posyniak Antoni

 

17. Ruchała Jan

18. Sośniak Hubert

19. Stanowski Alan

 

20.Swoboda Paulina

 

21.Tracz Maja

 

22.Ważny Cezary

 

23.Zabłocki Ksawery

 

24.Ziółkowska Kornelia

 

MOTYLE

1.Bieniek Rafał

2.Celeszczuk Kinga

3.Dacyszyn Maja

4.Gawara Piotr

5.Jędras Miłosz

6.Jędrzejak Przemysław

7.Karbowiak Aleksandra

8.Kisilewicz Izabela

9.Kopacki Kuba

10.Król Lena

11.Kuboń Liliana

12.Kwiecień Gabriela

13.Lejczak Łukasz

14.Nowak Barbara

15.Pawełek Gabriel

16.Pawłowski Michał

17.Piątek Adam

18.Poniewierski Jakub

19.Raer Milena

20.Serafin Mikołaj

21.Standio Dominika

22.Szafrańska Maja

23.Szafrański Alan

24.Tomaś Bartłomiej

25.Waltoś Jakub

 

 KUBUSIE

1. Brycki Mateusz

2.Bugryn Pola

3.Dymek Dominik

4.Dziurbas Antonina

5. Greguś Wojciech

6.Jędras Liliana

7. Kuś Piotr

8.Obajtek Kacper

9.Raer Dagmara

10.Siry Liliana

11. Skiba Jakub

12.Skorupski Jan

13.Szewczyk Jakub

14.Szydziak Adam

15.Tchorowska Monika

16.Tomaś Natalia

17.Wieczorek Mateusz

18.Wiliński Jan

19.Wojdyła Mateusz

20.Zakrawacz Aleksandra

21. Zawisza Lena

 

SKRZATY

1.Bojaś Jakub

2.Czekańska Julia

3.Dąbrowska Roksana

4.Erdman Alan

5.Hrydczuk Martyna

6.Idczak Tomasz

7.Jagiełło Jagoda

8.Jakubowska Anastazja

9.Kownacka Zuzanna

10.Kwiecień Martyna

11.Łania Izabela

12.Majcherkiewicz Łukasz

13.Mazur Natalia

14.Michalewska Blanka

15.Mróz Antoni

16.Opioła Milena

17.Otwinowska Justyna

18.Pasisz Antoni

19.Plekaniec Wiktoria

20.Polański Jakub

21.Szermińska Blanka

22.Trzebuniak Bartosz

23.Wiatr Maja

24.Wojtkiewicz Martyna

25.Zalewska Antonina

 

ŻABKI

1. Apuniewicz Piotr

2. Bartosz Mateusz

3. Brzozowski Micghał

4. Bugryn Hanna

5. Bugryn Julia

6. Chamioło Mateusz

7. Dobkowski Oliwier

8. Domański Antoni

9. Hebda Aleksandra

10. Hnitecki Mikołaj

11. Kałka Alicja

12. Karbowiak Milena

13. Karoń Michał

14. Kumaszka Maja

15. Łygoński Karol

16. Michalski Oskar

17. Nyga Filip

18. Ożarowski Leonard

19. Pańta Dawid

20. Pietrzak Filip

21. Senenko Kacper

22. Statkiewicz Wojciech

23. Szlag Nadia

24. Wiliński Cezary

25. Zakrawacz Marcel

 

TYGRYSKI

1.Barczuk Michalina

2. Bekieszczuk Dawid

2.Gabryluk Szymon

3.Kołacz Hubert

4.Kościelska Zofia

5.Magda Paweł

6.Magda Piotr

7.Matusik Wojciech

8. Michalewska Lilianna

8.Mycka Zofia

9.Ożga Antoni

10.Piechota Szymon

11.Wartownik Weronika

12.Woźniak Emilia

13.Woźniak Wiktoria

 

KANGURKI

1.Andrzejak Wojciech

2.Brzyska Zuzanna

3.Gruszecki Fabian

4.Hubert Piotr

5.Kalita Alan

6.Karakuła Ksawery

7.Kłodziński Natan

8.Łagodzińska Natalia

9.Michalewska Kalina

10.Morman Wojciech

11.Opioła Martyna

12.Piecha Michał

13.Plekaniec Wojciech

14.Ptak Maciej

15.Stupeń Laura

16.Sudak Zuzanna

17.Trzynoga Stefan

18.Zbroniec Weronika

19. Kulik Wiktoria

 

 

 

Wyprawka Przedszkolaka

Koszt wyprawki dla poszczególnych grup na rok 2017/2018:

GRUPY : Tygryski, Pszczółki, Kubusie, Biedronki  - 150 zł

GRUPY: Motyle, Kangurki   - 170 zł

GRUPY: Żabki, Skrzaty    - 200 zł

Płatne w Sekretariacie.

Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy naszych nowych przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne,

które będą się odbywały

w dniach 21 - 25 sierpnia w godzinach od 9.00 do 11.00 

w Wiązowie

oraz

w dniach 28 - 31 sierpnia w godzinach od 9.00 do 11.00 w Witowicach.

Uśmiech

Informacje

Pani Dyrektor Przedszkola "Bajkowy Ogród" w Wiązowie oraz Pani Psycholog serdecznie zapraszają na spotkanie organizacyjne
Rodziców dzieci nowo przyjętych
dnia 26 czerwca 2017 roku o godzinie 16.00.

 

Zajęcia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków odbywać się będą w dniach 21 - 25 sierpnia.

 

 

Zakończenie roku przedszkolnego odbędzie się 23 czerwca o godz. 12.30.

Uroczystość poprzedzi Msza Św. w Kościele pw. Św. Mikołaja w Wiązowie o godz. 10.30.

Zapraszamy!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!